0542 223 15 35
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çankaya Isı Yalıtım Mantolama

24 Nisan 2017
693 kez görüntülendi

Çankaya Isı Yalıtım Mantolama dış cephe boya taşyünü mantolama için bize ulaşabilirsiniz 

Mantolama, ancak doğru ve düzenli bir biçimde yapıldığı zaman tam verim alınabilir. Bu sebeple şimdi de doğru bir mantolama tekniğinde olması gereken özellikleri sıralamaya çalışalım. Her şeyden önce mantolama işlemi sırasında hava koşullarının çok önemli olduğunu söylemeliyiz.

Özellikle yağmurlu ve karlı günlerde mantolama işlemi yapmak sakıncalı olabilir, özellikle zemin mantolama işlemi esnasında bu tür zamanlara denk getirmemeye çalışmalıyız. Dikkat etmemiz gereken bir diğer durum da ısı yalıtım levhasının genişliğidir. Isı yalıtım levhasının genişliği temel olarak 2-10 cm arasında değişim göstermektedir.

Bu değişim, ortamın fiziki koşullarından kaynaklanmaktadır. Isı yalıtım levhasının kalınlığı, mantolama işlemi başlamadan önce tüm koşullar göz önünde bulundurularak hesaplanmalıdır.

1999 yılından günümüze gerek devlet dairelerinde kamu binalarında ve ankaranın birçok semtinde koray inşaat yapı tarafından mantolama yapılmış müşterilerimiz arasında sizde yerinizi almak için bize ulaşın