0542 223 15 35
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Isı Yalıtım Seçenekleri?

25 Eylül 2019
178 kez görüntülendi
Isı Yalıtım Seçenekleri?

Isı Yalıtım Türleri ve Çeşitlerimiz

Enerji tasarrufunu evlerde ve iş yerlerinde sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz ve uygulama alanlarına devrettiğimiz ısı yalıtım çeşitleri birçok farklı alanda alanında deneyimli ve profesyonel ekibimiz tarafından uygulanmaktadır. Enerji tasarrufundan faydalanmak isteyen herkesin aklında yer alan yalıtım çeşitleri nelerdir sorusunun cevapları çatılarda, pencerelerde ve döşemelerde ısı yalıtım uygulamaları olarak hizmetlerimiz içerisinde bulunmaktadır.

Çatılarda Isı Yalıtım Uygulamalarımız

Nem kararlılığını devreye soktuğumuz çatılarda ısı yalıtımı uygulamalarımız özellikle sonbahar ve kış aylarında dışarıdan soğuk havanın bina içlerine girmesine engel olmaktadır. Aynı zamanda bina ömrünü uzatma ve binayı daha nitelikli gösterme gibi artı özellikleri bulunmaktadır. Su buharlarına ve ısı yoğuşmalarına karşı birebir etkileri görülen çatı ısı yalıtım uygulamalarımız çoklu seçenekler ile hizmetinize sunulmaktadır.

Pencerelerde Isı Yalıtım Uygulamalarımız

Transmisyon ısı kayıplarını en aza indirgeyen pencerelerde ısı yalıtım uygulamaları evlerinde ve iş yerlerinde istedikleri ısıyı tasarruf yaparak elde etmek isteyen müşterilerimizin bir numaralı tercihi. Yapıların içerisinden en yoğun şekilde içeri giren soğuk havalarına karşı özel kaplama ve yalıtım modellerimizle hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.

Döşemelerde Isı Yalıtım Uygulamalarımız

Tek katlı binalarda %20, çok katlı binalarda %6 oranında görülen ısı kayıplarına karşı uygulamaya geçirdiğimiz döşemelerde ısı yalıtım seçeneklerimiz mevcuttur. Bizimle telefon ve de mail aracılığıyla iletişime geçen müşterilerimize profesyonel ve alanında deneyimli ekibimizle birlikte çatı, pencere ve döşeme alanlarında ısı yalıtım seçenekleri sunmaktayız.